Nowa, jeszcze większa lista książek na IBUK LIBRA

Szanowni Czytelnicy,

mamy przyjemność poinformować, że od 30 października br. uruchamiamy dla Państwa dostępy do nowej, powiększonej listy tytułów w Ibuku Librze.

Aktualnie w dostępie znajduje się 421 publikacji wykupionych oraz 1 510 darmowych!

Poniżej aktualna instrukcja dla użytkowników serwisu:

Czytanie książek w IBUK LIBRA umożliwia dedykowane oprogramowanie, dzięki któremu wejście do udostępnionych publikacji odbywa się przez przeglądarkę WWW. Zalecamy używanie aktualnej wersji Google Chrome, Firefox lub Safari. Uruchomienie programu wymaga włączonej obsługi Javascript oraz Cookies.

1) Dostęp do publikacji z sieci uczelnianej na stronie IBUK Libra.

Domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Wystarczy kliknąć na wybraną publikację, aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści. Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracy z książką, należy kliknąć na „+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK” i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK.

2) Dostęp do publikacji spoza sieci uczelnianej – należy wejść na stronę www biblioteki, następnie poprzez baner HAN-e-zbiory (lub z menu E-zbiory użyć zakładki „HAN-e-zbiory”) wybrać z listy dostępnych baz IBUK Libra i zalogować się loginem i hasłem jak do konta bibliotecznego.

Zapraszamy również do obejrzenia plakatu oraz ulotki informacyjnej:
IbukLibra-plakat     IbukLibra-ulotka

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do