Kontakt

Biblioteka Uczelniana
Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie
ul. Mickiewicza 8
33 – 100 Tarnów

Pawilon dydaktyczno-biblioteczny – bud. B

Wyświetl większą mapę

Dyrektor Biblioteki

mgr Bogumiła Stachura
Starszy Bibliotekarz
Telefon: 14 63-16-580
E-mail: b_stachura@pwsztar.edu.pl

Czytelnia Główna

mgr Dorota Pabjan
Starszy Bibliotekarz
Telefon: 14 63-16-583
E-mail: d_pabjan@pwsztar.edu.pl

mgr Marta Marcinkiewicz
Starszy Bibliotekarz
Telefon: 14 63-16-548, 63-16-583
E-mail: m_marcinkiewicz@pwsztar.edu.pl

Czytelnia Komputerowa
i Czasopism

mgr Jan Pojedyniec
Kustosz
Telefon: 14 63-16-586
E-mail: jpojedyniec@pwsztar.edu.pl

dr Wioletta Jachym
Starszy Bibliotekarz
Telefon: 14 63-16-586
E-mail: w_jachym@pwsztar.edu.pl

Wypożyczalnia

mgr Joanna Król
Starszy Bibliotekarz
Telefon: 14 63-16-582
E-mail: j_krol@pwsztar.edu.pl

mgr Agnieszka Maroszek
Starszy Bibliotekarz
Telefon: 14 63-16-582
E-mail: a_maroszek@pwsztar.edu.pl

Wypożyczalnia Międzybiblioteczna

mgr Dorota Pabjan
Starszy Bibliotekarz
Telefon: 14 63-16-583
E-mail: d_pabjan@pwsztar.edu.pl

Dział Opracowania Księgozbioru

lic. Agata Kostrzewa
Bibliotekarz
Telefon: 14 63-16-581
E-mail: a_kostrzewa@pwsztar.edu.pl

lic. Maria Trela
Bibliotekarz
Telefon: 14 63-16-581
E-mail:m_trela@pwsztar.edu.pl

Ośrodek Dokumentacji
i Informacji Naukowej

dr Wioletta Jachym
Starszy Bibliotekarz
Telefon: 14 63-16-548
E-mail: w_jachym@pwsztar.edu.pl

mgr Jan Pojedyniec
Kustosz
Telefon: 14 63-16-548
E-mail: jpojedyniec@pwsztar.edu.pl