Zapraszamy do testów bazy Academic Search™ Ultimate

Informujemy, że od 1 marca br. otrzymaliśmy dostęp testowy do bazy Academic Search™ Ultimate oraz Business Source Ultimate.

Academic Search Ultimate to najbardziej wartościowa baza czasopism pełnotekstowych na świecie z serii Academic Search w rozszerzonej wersji Ultimate. Zawiera najlepsze czasopisma z każdej dziedziny studiów. Dostęp sprosta potrzebom studentów studiujących na różnych kierunkach studiów. Baza jest wszechstronnym narzędziem badawczym dla studentów poszukujących obszernego źródła informacji w światowej perspektywie.

Business Source Ultimate to najobszerniejsza dostępna baza pełnotekstowa z zakresu nauk ekonomicznych i biznesu. Baza umożliwia śledzenie światowych trendów i aktualnie podejmowanych tematów biznesowych. Tysiące pełnotekstowych czasopism wydawanych w języku angielskim i w językach lokalnych na terenie Ameryki Północnej, Afryki, Azji, Oceanii, Europy, Ameryki Łacińskiej sprawia, że Business Source Ultimate zapewnia dostęp do lokalnych wiadomości na temat biznesu na niespotykaną wcześniej skalę. Business Source Ultimate zawiera również studia przypadków, raporty ekonomiczne, raporty na temat krajów, analizy SWOT, profile przedsiębiorstw, wywiady z doświadczonymi przedsiębiorcami i analitykami przybliżające studentom zadania, z którymi zmierzą się w przyszłości. Tematyka bazy obejmuje: księgowość, administrację, bankowość, ekonomię, finanse, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie, marketing i sprzedaż.

Test baz jest możliwy na platformie EBSCO host od 1 marca do 31 maja br.

 

  • Udostępnij:
  • Facebook, dodaj do
  • Share on Google+
  • Twitter, dodaj do